قالب پرشین بلاگ


مشاوره و روان شناسی "استان گلستان"
اخبار و اطلاعات مشاوره و روان شناسی
در راستای برنامه ها و فعالیت های گروه مشاوره تربیتی در سال تحصیلی 90- 89 ،  پی گیری برنامه ها و فعالیتهای انجام گرفته و تنظیم گزارشات پایانی و همچنین برنامه ریزی برای سال آتی ، سومین جلسه سالانه کارشناسان مشاوره با عنایت به دستور کار جلسه به شرح زیر برگزار می گردد . شایسته است کارشناسان محترم مطابق دستور کار جلسه با آمادگی لازم در جلسه حضور به هم رسانند .

دستور کار جلسه:

v     پی گیری طرح ها و  برنامه های اجرا شده در حوزه مشاوره در طول سال تحصیلی

v     ارزیابی نمایه برنامه های سالانه حوزه مشاوره در شهرستان ها (نقاط قوت و ضعف ، مشکلات و  راهکارها)

v     هماهنگی در ارسال گزارشات پایانی مربوطه به  اجرای فعالیت ها و برنامه ها در طول سال تحصیلی

v     تبیین برنامه ها و فعالیت های مرکز مشاوره و خدمات روانشناختی در سال جدید

v     گزارش سرگروه مشاوره استان در خصوص فعالیتهای صورت گرفته و عملکرد شهرستانها در برنامه ها و فعالیتهای مربوط به گروه آموزشی

زمان : سه شنبه  مورخه 27/2/90  ساعت  30/8   لغایت   14

مکان : گرگان- اداره آموزش و پرورش شهرستان گرگان  - سالن کنفرانس

[ ۹۰/۰۲/۲۴ ] [ 7:58 ] [ مشاوره ]
به اطلاع کلیه کارشناسان محترم مشاوره می رساند اعتبارات ابلاغی به شماره 209/40411/52مورخه 89/9/17   به شهرستان ابلاغ شده است. لازم به ذکر است جزییات اجرایی اعتبارات مذکور طی نامه ها و دستورالعمل های جداگانه ای ارسال خواهد شد .

[ ۸۹/۰۹/۲۰ ] [ 12:58 ] [ مشاوره ]
به اطلاع کلیه همکاران کارشناس مشاوره می رساند مجموعه گزارشاتی که تا پایان آبان ماه 1389 به کارشناسی مشاوره ارسال گردد موارد زیر می باشد. چنانچه گزارشی تاکنون ارسال نشده است در اسرع وقت ارسال گردد تا در ارزیابی های مربوطه امتیاز منفی به شهرستان تعلق نگیرد.

1- فرم اطلاعات ساماندهی مشاوران

2- گزارش هفته بهداشت روان ترجیحا در قالب سی دی یا دی وی دی

3- دانش آموزان استفاده کننده از بند 111-7

4- معرفی اعضای تخصصی هسته مشاوره

5- نمایه برنامه های شهرستان در حوزه معاونت پرورشی و تربیت بدنی  و سی دی مربوطه

[ ۸۹/۰۸/۲۹ ] [ 13:48 ] [ مشاوره ]
اولین جلسه استانی کارشناسان مشاوره در روز یکشنبه مورخ 89/8/23  در شهرستان گنبد -باشگاه فرهنگیان برگزار می گردد.شایسته کلیه همکاران با آمادگی لازم و با تاکید بر نکات قید شده در نامه مربوطه در جلسه حضور بهم رسانند.
[ ۸۹/۰۸/۱۷ ] [ 10:29 ] [ مشاوره ]

دستور العمل:اجراي طرح رابطان هسته هاي مشاوره در مدارس ابتدايي

 
 مقدمه:
 كودكان امروز در عصر پر هيجان و متنوعي كه داراي فن آوري هاي نوين و فرصت هاي در حال افزايش است زندگي   مي كنند . اگر بخواهيم آنان را ياري كنيم تا اطمينان حاصل كنند كه آماده اند نسل آينده اي از والدين ، كارگران ،‌رهبران و شهروندان شوند نياز به حمايت ، راهنمايي و ايجاد فرصت هايي در طول دوره كودكي- كه دوره ي رشد و تغيرات سريع است- دارند . كودكان به طور فردي و رشدي با چالش هاي مشترك و گوناگوني مواجه مي شوند كه در پيشرفت تحصيلي آنان موثر است . با توجه به اينكه تسهيل وتسريع ارايه خدمات مشاوره اي مطلوب در عصر ارتباطات نيازمند برنامه ريزي سيستمي وهمكاري ساير عوامل مدرسه مي باشد،  لذا  اين طرح به منظور توسعه خدمات مشورتي، حمايتي وارجاعي تدوين شده است.ادامه مطلب
[ ۸۹/۰۸/۱۵ ] [ 13:50 ] [ مشاوره ]

.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

اخبار و اطلاعات مشاوره و روان شناسی